درباره ما

داســـــتان دال وب چیــــست؟

_

دال مجموعه‌ای است با بیش از 10 سال سابقه کاری در حوزه خدمات اینترنتی از جمله: طراحی سایت، سئو، دیجیتال مارکتینگ، گرافیک، تولید محتوا و … که افتخار همکاری با شرکت های بزرگ و برند هایی معتبر را داشته که موفق به کسب رضایت حداکثری آنها نیز گردید است. متخصصین و کارشناسان مجموعه دال همواره در تلاش بوده‌اند تا سطح کیفی خدمات خود را در حد استاندارد روز دنیا منطبق کنند و با ارائه خدمات مدرن و خلاقانه تجربه های شیرینی از دنیای وب را برای مشتریان خود فراهم کنند. یکی از مهمترین عوامل موثر در موفقیت این مجموعه رضایت حداکثری مشتریان بوده و که این رضایت شامل کیفیت خروجی کار، ارتباط با مشتری، رضایت مندی مشتری و قیمت منصفانه و رقابتی باشد.

داستان ما از کجا شروع شد؟

مجموعه دال در سال 1397 توسط سعید رضاپور و حامد قراگزلو تاسیس گردید. قبل از تاسیس و انتخاب برند دال کلیه فعالیت های این مجموعه تحت برند طراحی سایت باران انجام میشد که بیش از 15 سال در حوزه وب و طراحی سایت سابقه ای درخشان داشته و بیش از 500 سایت طراحی شده و پروژه انجام شده است. مجموعه دال جهت گسترش کسب و کارو ترسیم اهداف جدید در حوزه دیجیتال مارکتینگ تاسیس شده و در کمتر از 3 سال به عنوان یکی از برندهای معتبر در حوزه طراحی سایت، سئو و دیجیتال مارکتینگ تبدیل شد که افتخار همکاری با برند های معبر و بزرگی در حوزه های پزشکی، محصولات دیجیتال، شرکت های خدماتی، فروشگاه های تجهیزات پزشکی، پوشاک، محصولات کامپیوتری، شرکت های مهاجرتی و آزانس های مسافرتی و … را داشته ایم.

مجموعه دال در کمتر از3 سال 10 شغل مستقیم و بیش از 20 شغل غیر مستقیم (دورکاری) ایجاد کرده است و همواره در تلاش است با گسترش مجموعه تعداد پرسنل خود را افزایش دهد.

طراحی سایت دال
طراحی سایت دال

مشتریان ما، بهترین تبلیغات ما هستند

یکی از مهمترین فاکتور‌های موفقیت هر کسب و کاری رضایت مشتریان آن است، اهمیت رضایت مشتری یک فرمول سادست؛ رضایت هر مشتری برابر است با جلب مشتریان بیشتر! مجموعه دال از بدو شروع بدون هیچ تبلیغی توانسته بیش از 200 وبسایت در کمتر از 3 سال برای مشتریان خود طراحی کند و این مشتریان دوست داشتی دال که سال‌هاست همراه ما هستند همیشه خدمات مارا به دوستان و آشنایان خود معرفی کرده و این خانواده را هر روز بزرگتر از دیروز کرده اند.

یکی از دلایل رضایتمندی مشتریان ما پاسخدهی 24 ساعته ما در رابطه با پشتیبانی خدمات است، همچنین کارشناسان مجموعه ما قبل از انجام کار مشاوره رایگان در مورد خدمات درخواستی می‌دهند تا بهترین و به صرفه ترین نوع خدمات را انتخاب کنید.

_

خدمات دال وب

چه چیزهایی برای ارائه داریم؟

_
_

تیم دال

کار خود را به متخصصین بسپارید

_

سعید رضاپور co-founder

حامد قراگوزلو co-founder

سوسن احمدی web designer- graphist

محسن پیرویسی web designer

امیر مالمیر web designer

مژده شریفی photoghrapher

_

مشتریان عزیز دال

مجموعه هایی که به ما اعتماد داشته اند

_
mobile-navخدماتmobile-navنمونه کارهاmobile-navتماس با ماmobile-navسفارش