_

ســئو و بهینه سازی ســایت

خدمات طراحی سایت دال

 

اگر یک سایت راه‌اندازی کرده‌اید و مشغول فعالیت در فضای اینترنت هستید، برای دیده شدن و افزایش بازدید سایت باید به فکر اجرای قوانین و الگوریتم‌های سئو و بهینه سازی سایت خود باشید. با توجه به اینکه اکثر کاربران برای رسیدن به محتوای موردنظر خود از گوگل استفاده می‌کنند، برای اینکه سایت شما در صفحه اول نتایج جست‌وجو قرار بگیرد لازم است که سئوی وبسایت خود را بهبود بخشیده تا رتبه بالاتری در موتور جست‌وجوی گوگل کسب کند. بهبود سئو و رنک الکسا باعث ورود بیشتر بازدیدکنندگان به سایت و در نتیجه جذب مشتری بیشتر و رونق کسب‌وکار شما خواهد شد.

در ادامه، کارشناسان دال وب ضمن آشنا کردن شما با سئو و نقش آن در موفقیت سایت، به شما کمک خواهند کرد تا با پیاده‌سازی اصولی قوانین سئو برروی سایت خود، هرچه سریع‌تر به رتبه‌ی مناسبی در نتایج جست‌وجوی گوگل دست پیدا کنید.

سئو سایت چیست؟

سئو یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جست‌وجو، شامل بهبود عملکرد سایت براساس قوانین و استانداردهای موتور جست‌وجوی گوگل است. این کار از طریق رعایت استانداردها در طراحی سایت، تعیین استراتژی محتوایی و تولید محتوا انجام می‌گیرد. هدف از انجام سئو و بهینه سازی سایت کسب رتبه و جایگاه بهتر در نتایج جست‌وجوی گوگل و در نتیجه جذب بازدید کننده‌ی بیشتر است. بخشی از سئوی سایت مربوط به روش تولید محتوا و بخشی دیگر مربوط به طراحی قالب و مناسب‌سازی سایت برای بازدیدکنندگان است.

سئو سایت

گوگل یک موتور جست‌وجوی محتوای بسیار هوشمند است. هدف گوگل ارائه‌ی نتایج بهتر و دقیق‌تر به کاربران اینترنتی است. به‌همین منظور، با پیاده‌سازی الگوریتم‌هایی که به این هدف کمک می‌کند، سعی می‌کند تا به نتایج جست‌وجو نظم و ترتیب بدهد. ربات‌های خزنده گوگل دائماً در حال بررسی محتوای صفحات سایت‌ها هستند و اگر سایت شما قوانین سئو و بهینه سازی سایت را رعایت کرده باشد و مطابق با الگوریتم‌های گوگل برای این موتور جست‌وجو بهبود یافته باشد، گوگل سایت شما را در اولویت قرار خواهد داد و آن را در صفحه اول نتایج جست‌وجو به نمایش خواهد گذاشت. هرچه سایت شما بیشتر از الگوریتم‌های سئوی گوگل تبعیت کرده باشد، رتبه‌ی بالاتری در نتایج گوگل کسب خواهد کرد.

مهم‌ترین عوامل مؤثر در سئو و بهینه سازی سایت

عوامل گوناگونی در سئو و بهینه سازی سایت دخیل هستند که برای رسیدن به نتیجه‌ی مطلوب باید همیشه در نظر داشت و رعایت کرد. از آنجایی که هدف گوگل ایجاد یک تجربه‌ی مناسب برای کاربران اینترنت است، مرتباً الگوریتم‌های خود را تغییر می‌دهد تا به این هدف دست یابد. لذا پیاده‌سازی قوانین و الگوریتم‌های سئو یک کار مقطعی نیست و فرآیندی مستمر و مداوم است. اما برای رسیدن به موفقیت در سئوی سایت لازم است که چند عامل اصلی در نظر گرفته شود. این عوامل از این قرار هستند:

سئو تکنیکال

همان‌طور که پیش‌ازاین گفتیم، بخشی از سئو و بهینه سازی سایت مربوط به طراحی قالب سایت است. اینها شامل استانداردسازی کدنویسی قالب سایت، رعایت اصول سئو در طراحی قالب، بهینه سازی سرعت سایت، طراحی سایت به‌صورت رسپانسیو (واکنشگرا) برای نمایش در دستگاه‌های مختلف و مواردی از این دست می‌شود. بنابراین، قبل از اجرای قوانین سئو برروی محتوا، لازم است که بستر اولیه که همان قالب وبسایت شما است، از نظر سئو بهینه شده باشد.

بازاریابی محتوا در سئو و بهینه سازی سایت

نقش بازاریابی محتوا در سئوی سایت شامل انجام کارهایی از جمله تدوین یک استراتژی محتوایی، تهیه کلمات کلیدی ارزشمند، تولید محتوای باارزش، برچسب‌گذاری و دسته‌بندی مناسب، لینک‌سازی داخلی و مواردی ازاین‌دست است. بدون رعایت قوانین در محتوای سایت، موفقیت در سئو امری غیرممکن است.

بهینه سازی سایت

جمع‌بندی

سئو و بهینه سازی سایت از مهم‌ترین فاکتورهای کسب موفقیت در فضای اینترنت است. بدون رعایت قوانین سئو شما عملاً در نتایج جست‌وجوی گوگل دیده نخواهید شد. علاوه بر این، و مهم‌تر از همه اینکه، اگر برخلاف قوانین سئو عمل کنید، ممکن است گوگل فعالیت سایت را اسپم تشخیص داده و سایت شما پنالتی شده و از نتایج جست‌وجو حذف شود. بنابراین، سهل‌انگاری در رعایت سئوی سایت می‌تواند خسارات جبران‌ناپذیری به دنبال داشته باشد.

دال وب با یک تیم حرفه‌ای از کارشناسان و متخصصین سئو و بهینه سازی سایت در کنار شما هستند تا هرچه سریع‌تر بر رقبای خود فائق آمده و به رتبه اول نتایج جست‌وجوی گوگل دست پیدا کنید.
فراموش نکنید که همواره می‌توانید از مشاوره کارشناسان دال وب بهره‌مند شوید.

ســـفارش ســـئو و بهـــینه سازی ســـایت

شما هم جزء مشتریان خوشحال دال وب باشید

mobile-navخدماتmobile-navنمونه کارهاmobile-navتماس با ماmobile-navسفارش