_

طــراحی سایت شــخصــی

خدمات طراحی سایت دال

 

اگر می‌خواهید به‌عنوان یک هنرمند، نویسنده، مدرس، فعال بازار و… یک پایگاه دائمی آنلاین داشته باشید تا بتوانید خدمات خود را معرفی کرده یا مطالب و آثار خود را ثبت و منتشر کنید، باید به فکر طراحی سایت شخصی باشید. با داشتن یک وبسایت شخصی می‌توانید افکار و ایده‌ها، مهارت‌ها، نمونه کارها و… خود را در دنیای آنلاین به اشتراک بگذارید. می‌توانید رزومه خود را در سایت قرار دهید تا دیگران با توانایی‌های شما آشنا شده و در صورت نیاز با شما تماس بگیرند. یک وبسایت شخصی بهترین راه برای معرفی خود و ارتباط برقرار کردن با دیگران است.
در ادامه، کارشناسان دال وب ضمن توضیح درمورد ویژگی‌ها، کاربردها و مزایای داشتن یک سایت شخصی، به شما کمک می‌کنند تا بتوانید سایتی مناسب موقعیت اجتماعی و نوع فعالیت خود راه‌اندازی کنید.

کاربردهای طراحی سایت شخصی

از وبسایت شخصی برای اهداف مختلفی می‌توان استفاده کرد. در ادامه به تعدادی از مهم‌ترین آنها اشاره خواهیم کرد.

رزومه آنلاین

شما می‌توانید با طراحی سایت شخصی، تخصص و تجربیات خود را به‌صورت حرفه‌ای به دیگران معرفی کنید. می‌توانید تمام سوابق کاری و تحصیلی، تقدیرنامه‌ها، گواهی‌نامه‌ها و هر موضوعی که فکر می‌کنید ذکر آن می‌تواند تأثیرگذار باشد را در سایت شخصی خود قرار دهید. بدین صورت، شما از هر نقطه‌ای در جهان در دسترس خواهید بود. در نتیجه موقعیت‌های شغلی زیادی برای شما فراهم خواهد بود.

وبلاگ شخصی

سایت شخصی می‌تواند محلی برای ثبت نوشته‌های شخصی شما باشد. به‌عنوان مثال اگر شما نویسنده هستید، می‌توانید مطالب شخصی خود را در سایت منتشر کنید. اگر ماجراجو و جهانگرد هستید، می‌توانید سفرنامه‌های خود را در آن منتشر کنید. همچنین وبسایت شخصی محل خوبی برای تعامل و گفتگو با کاربران و طرفداران شخصی شما است.

نمونه کار

هر فعالیتی که داشته باشید، علاوه بر قرار دادن بیوگرافی شخصی خود، می‌توانید نمونه کارهای خود را نیز در سایت قرار دهید. بدین صورت تعامل بین شما و کاربران بسیار جذاب‌تر و حرفه‌ای‌تر انجام خواهد شد.

آموزش

اگر یک مدرس هستید، می‌توانید با طراحی سایت شخصی کار تدریس خود را به‌صورت آنلاین انجام دهید. شما هم می‌توانید آموزش‌های خود را به‌صورت متنی و هم ویدیویی ارائه دهید.

طراحی سایت شخصی

مزایای طراحی سایت شخصی

داشتن یک سایت شخصی به شما و فعالیتی که انجام می‌دهید اعتبار می‌بخشد. با داشتن یک آدرس ثابت و همیشگی در اینترنت، علاوه بر اینکه پیدا کردن شما آسان‌تر خواهد بود، می‌توانید کاربران بیشتری را جذب خود کرده و علاوه بر بیشتر شناخته شدن، فعالیت خود را نیز گسترش دهید. از عمده‌ترین مزایای طراحی سایت شخصی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

طراحی سایت شخصی و برندسازی شخصی

شما هر نوع فعالیتی که داشته باشید، با داشتن یک سایت شخصی می‌توانید برای خود برندسازی کنید. امروزه با گسترش استفاده از اینترنت، اگر کسی به تخصص خاصی نیاز داشته باشد ابتدا در اینترنت جست‌وجو می‌کند تا فرد موردنظر خود را پیدا کند. حتی اگر در حال حاضر کارمند هستید و تخصص خاصی هم دارید، می‌توانید فعالیت خود را افزایش داده و به‌عنوان شغل دوم درآمد مضاعفی کسب کنید. این کار را می‌توانید با راه‌اندازی یک سایت شخصی شروع کنید. با داشتن یک وبسایت شخصی، پس از مدتی در فضای آنلاین شناخته شده و برند شخصی خود را خواهید ساخت. بنابراین، اگر یک هنرمند، نویسنده، مدرس، فعال بازار و… هستید، با طراحی سایت شخصی می‌توانید گام مهمی در زندگی و افزایش درآمد خود بردارید.

بازاریابی اینترنتی برای تخصص فردی

هر تخصص یا کسب‌وکاری که داشته باشید، با داشتن یک وبسایت شخصی می‌توانید برای تخصص یا کسب‌وکار خود بازاریابی کنید. وقتی شما در فضای آنلاین حضور داشته باشید و محتوای مناسب با نوع فعالیت خود را منتشر کنید، موتورهای جست‌وجو محتوای شما را شناسایی کرده و کاربران را به سمت شما هدایت خواهند کرد. به‌عنوان مثال، اگر شما یک هنرمند هستید، می‌توانید نمونه آثار هنری خود را در سایت قرار داده و با تولید محتوای مرتبط و با کمک موتورهای جست‌وجو کاربران را به سمت خود جذب کنید.

طراحی سایت شخصی به‌عنوان یک پایگاه ارتباطی

از دیگر مزایای طراحی سایت شخصی، داشتن یک پایگاه ارتباطی دائمی با مخاطبین یا مشتریان شخصی است. شماره تلفن شما ممکن است عوض شود. شبکه اجتماعی شما ممکن است به هر دلیلی از دست برود. آدرس شما ممکن است تغییر کند. اما آدرس سایت شما همیشه ثابت بوده و هیچگاه تغییر نخواهد کرد.

حتی اگر کاربران آدرس سایت شما را فراموش کرده باشند، با جست‌وجوی نام شما یا برند شخصی شما در موتورهای جست‌وجو می‌توانند به راحتی شما را پیدا کنند. علاوه‌براینها، اگر شماره تلفن یا آدرس شما تغییر کرد، می‌توانید آن را از طریق سایت شخصی خود اطلاع‌رسانی کنید. همچنین می‌توانید لینک شبکه‌های اجتماعی خود را در وبسایت شخصی خود قرار دهید تا کاربران شما به آنها نیز دسترسی داشته باشند.

طراحی سایت شخصی

جمع‌بندی

طراحی سایت شخصی پیچیدگی‌های طراحی سایت شرکتی یا طراحی سایت فروشگاهی را ندارد، بنابراین اجرای آن هزینه‌ی کمتری خواهد داشت. علاوه‌براین، یکی از مزیت‌های مهم داشتن سایت شخصی نسبت به شبکه‌های اجتماعی این است که امکان فیلتر شدن شبکه‌های اجتماعی زیاد است، در چنین مواقعی داشتن یک وبسایت شخصی یک امتیاز بسیار بزرگ محسوب می‌شود. اگر هنر یا تخصص خاصی دارید، همین امروز با راه‌اندازی یک وبسایت شخصی به فکر کسب درآمد از آن باشید، و هرچه زودتر این کار را انجام دهید، برند شخصی شما سریع‌تر شناخته خواهد شد.

به خاطر داشته باشید که همواره می‌توانید با کارشناسان و متخصصین حرفه‌ای تیم دال وب تماس گرفته و با آنها مشورت کنید تا با دریافت راهنمایی‌های لازم بتوانید آگاهانه‌تر نسبت به طراحی سایت شخصی خود تصمیم‌گیری کنید.

ســـفارش طــــراحی سایــــت شــــخصی

شما هم جزء مشتریان خوشحال دال وب باشید

mobile-navخدماتmobile-navنمونه کارهاmobile-navتماس با ماmobile-navسفارش