_

طــراحی سایت شــرکتی

خدمات طراحی سایت دال

 

با گسترش روزافزون استفاده از اینترنت و افزایش کاربرانی که در اینترنت در جست‌وجوی کالا و خدمات هستند، طراحی سایت شرکتی برای هر شرکت و سازمانی جزو اولویت‌های ضروری محسوب می‌شود. امروزه روش‌های ارتباط برقرار کردن دستخوش تغییرات زیادی شده و کاربران برای تهیه یک محصول یا دسترسی به خدمات موردنیاز خود ترجیح می‌دهند که ابتدا در اینترنت جست‌وجو کنند. لذا درصورتی‌که شرکت یا سازمانی در فضای آنلاین حضور قوی نداشته باشد عملاً از بازار حذف می‌شود.

همچنین دیر حضور پیدا کردن در فضای آنلاین باعث عقب افتادن از رقبایی که سریع‌تر حضور یافته‌اند شده و در نتیجه ممکن است برای رسیدن به سطح آنها لازم باشد هزینه‌های زیادی متقبل شوید، زیرا قدمت و سابقه‌ی فعالیت از فاکتورهای مهم و مؤثر در موفقیت یک وبسایت است. بنابراین، لازم است که هرچه سریع‌تر نسبت به طراحی و راه‌اندازی سایت شرکتی برای خود اقدام کنید.

طراحی سایت شرکتی در دال وب در مرحله‌ی اولیه می‌تواند شامل برنامه‌ریزی راه‌اندازی و حفظ یک سایت، طراحی رابط کاربری، معماری اطلاعات، نوشتن محتوا، طراحی آیکون‌های اختصاصی و در مرحله‌ی حرفه‌ای و پیشرفته شامل پیاده‌سازی اصول سئو و بهینه‌سازی برای موتورهای جست‌وجو، کد نویسی استاندارد، طراحی گرافیکی ویژه و اختصاصی و همچنین حفظ امنیت وبسایت برای شرکت یا سازمان شما باشد.

طراحی سایت فروشگاهی

مزایای طراحی سایت شرکتی

اگر صاحب شرکت یا سازمان هستید، علاوه بر دفترکار فیزیکی لازم است که شعبه‌ای نیز در فضای اینترنت داشته باشید تا بدینوسیله بتوانید اطلاعات شرکت یا سازمان خود را در اختیار مخاطبین قرار داده و محصولات و خدمات خود را به آنها معرفی کنید. مخاطبین شما نیز علاوه بر اینکه اطلاعاتی از شرکت یا سازمان شما کسب می‌کنند، می‌توانند بدون سردرگمی و در کمال آرامش اطلاعات مربوط به محصولات و خدمات شما را مطالعه و تصمیم‌گیری کرده و درصورت لزوم با شما در تماس باشند.

ویژگی‌های طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی ویژگی‌های خاص خودش را دارد. یک سایت شرکتی نباید همانند یک سایت فروشگاهی و یا یک سایت شخصی و… طراحی و اجرا شود، چرا که هر یک از اینها خصوصیات و نیازمندی‌های خاص خودشان را دارند که در زمان طراحی باید لحاظ شود. در یک سایت شرکتی یا سازمانی باید عناصری وجود داشته باشد که بتواند پاسخگوی نیاز شرکت‌ها و سازمان‌ها در ارتباط با مخاطبین و کاربران خود باشد. در ادامه، کارشناسان دال وب فاکتورهای مهمی که در طراحی یک سایت شرکتی باید در نظر داشت را برای شما توضیح خواهند داد.

طراحی رابط کاربری کاربرسپند

فضای طراحی سایت شرکتی علاوه بر اینکه باید یک رابط کاربری آسان و کاربرپسند داشته باشد، باید به‌صورتی باشد که زمانی که یک کاربر وارد آن می‌شود بتواند موضوع وبسایت را به‌خوبی درک کرده و قادر باشد به‌راحتی محصولات یا خدمات موردنظر خود را پیدا کند. بنابراین قرار دادن عناصر سایت در جای صحیح که بتواند نگاه کاربر را به‌درستی هدایت کند اهمیت بسیار زیادی دارد. همچنین باید از نظر ظاهری زیبا و قابل قبول بوده و از نظر رنگبندی با موضوع فعالیت شرکت هماهنگی داشته باشد. رعایت نکردن این موارد، علاوه بر اینکه می‌تواند به وجهه شرکت شما آسیب برساند، باعث می‌شود که کاربر شما را جدی نگرفته و سریع‌تر سایت را ترک کند.

رسپانسیو بودن طراحی سایت شرکتی

پیش‌ازاین، کاربران برای استفاده از اینترنت اغلب از کامپیوترها استفاده می‌کردند. اما امروزه تنوع دستگاه‌های مورد استفاده افزایش پیدا کرده است. این دستگاه‌ها شامل کامپیوتر، لپتاپ، تبلت و موبایل است، که هر کدام از آنها صفحه نمایش‌هایی در اندازه‌های مختلف دارند. بنابراین، برای اینکه کاربران بتوانند به راحتی و در تمام دستگاه‌ها از سایت شما بازدید کنند، لازم است که سایت به شیوه‌ی رسپانسیو (واکنشگرا) طراحی شود تا عناصر موجود در صفحات سایت براساس اینکه در چه صفحه نمایشی و با چه اندازه‌ای نمایش داده می‌شود چیده شده و نمایش داده شود.

سرعت بارگذاری بالا

سرعت بارگذاری صفحات در طراحی سایت شرکتی اهمیت بسیار زیادی دارد. با توجه به تعداد زیاد سایت‌های موجود در اینترنت، در صورتی که سرعت بارگذاری صفحات یک سایت پایین باشد، کاربر بلافاصله صفحه را بسته و به‌راحتی به سراغ سایت بعدی خواهد رفت. و برعکس، اگر سرعت سایت شما بالا باشد، کاربر می‌تواند سریع‌تر در بین صفحات جست‌وجو کرده و به خواسته‌های خود برسد، در نتیجه، مطمئناً سایت شما را به سایر سایت‌ها ترجیح خواهد داد.

بهینه بودن سایت برای سئو

رعایت قوانین سئو کلید دیده شدن در اینترنت است. یکی از موارد بسیار مهمی که گوگل به آن اهمیت داده و می‌تواند در رتبه سئوی سایت تأثیرگذار باشد این است که طراحی سایت شما برای سئو بهینه شده باشد. بارگذاری سریع‌تر صفحات، فاصله‌ی مناسب عناصر از هم، استفاده از فونت مناسب و بسیاری موارد دیگر می‌توانند در این امر تأثیرگذار باشند.

جمع‌بندی

طراحی سایت شرکتی یک مسئله‌ی بسیار حائز اهمیت است. سایت یک شرکت یا سازمان معرف فرهنگ و دیسیپلین آن مجموعه است. اگر شرکتی در اجرای موارد کلیدی در طراحی سایت ازجمله رابط کاربری، سرعت بارگذاری و رسپانسیو بودن آن سهل‌انگاری کند، صدمات غیرقابل جبرانی را متحمل شده و نمی‌تواند جایگاه مناسبی را در بین رقبا کسب کند.

دال وب با استفاده از یک تیم حرفه‌ای از کارشناسان و متخصصین این امر و با تجربه‌ای طولانی در ارائه خدمات در زمینه طراحی سایت شرکتی، می‌تواند در این مسیر همراه شما بوده تا بتوانید به نحو شایسته‌ای خود را معرفی کرده و جایگاه مناسبی را در دنیای اینترنت کسب کنید. شما همواره می‌توانید از مشاوره کارشناسان دال وب بهره‌مند شوید.

ســـفارش طــــراحی سایــــت شـــــرکتی

شما هم جزء مشتریان خوشحال دال وب باشید

mobile-navخدماتmobile-navنمونه کارهاmobile-navتماس با ماmobile-navسفارش