_

تبلیغات کلیکی گوگل (گوگل ادز)

خدمات طراحی سایت دال

 

گوگل ادز

تبلیغات کلیکی گوگل یا گوگل ادز Google Ads یا گوگل ادوردز سرویس تبلیغات گوگل است که تبلیغ کنندگان می‌توانند از طریق ابزارهای مختلف گوگل تبلیغات خود را برای کاربران به نمایش بگذارند. تبلیغ دهنده در زمان ثبت سفارش تبلیغ در گوگل، کلمات کلیدی موردنظر خود را نیز وارد می‌کند، در نتیجه تبلیغاتش فقط برای کسانی که آن کلمات کلیدی را جست‌وجو می‌کنند نمایش داده می‌شود. این یعنی شما می‌توانید به‌صورت هدفمند تبلیغات کرده و تبلیغ شما فقط برای کسانی که به آن نیاز دارند نشان داده می‌شود. همچنین گوگل نه بابت هر نمایش، بلکه بابت هر کلیکی که کاربران برروی آگهی شما می‌کنند پول دریافت می‌کند. این یعنی شما بیخودی هزینه نمی‌کنید و فقط درصورتی که آگهی شما مورد استفاده‌ی کسی قرار گیرد مبلغی پرداخت خواهید کرد.

در ادامه، کارشناسان دال وب ضمن آشنا کردن شما با گوگل ادز، به شما کمک خواهند کرد تا بتوانید تبلیغات خود را به‌صورت هدفمند و با حداقل هزینه در گوگل انجام دهید.

تبلیغات کلیکی گوگل

ارزش و اهمیت تبلیغات در گوگل

برای اینکه بتوانید جایگاه مناسبی در نتایج جست‌وجوی گوگل کسب کنید ار دو روش می‌توانید اقدام کنید. یکی بهینه سازی سایت برای موتور جستجو و دیگری استفاده از گوگل ادز و تبلیغ در آن. در روش بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو هزینه‌ی زیادی به شما تحمیل نخواهد شد اما یک پروسه‌ی طولانی‌مدت است که نیاز به صبر و شکیبایی دارد. از طرف دیگر، شما می‌توانید با تبلیغات در گوگل ادز و با پرداخت هزینه به ازای هر کلیکی که برروی تبلیغ شما می‌شود، به سرعت به جایگاه مناسب در صفحه اول نتایج گوگل دست پیدا کنید.

توجه داشته باشید که در هر ثانیه 2 تا 3 میلیون جست‌وجو در گوگل انجام می‌شود. و این امر گوگل را در جایگاه بسیار مناسبی برای درج تبلیغات قرار داده است. در بسیاری مواقع و در بسیاری از زبان‌های پرکاربرد مانند انگلیسی، به‌دلیل حجم بالای تبلیغات، صفحات اولیه‌ی نتایج جست‌وجوی گوگل فقط آگهی‌ها را نمایش می‌دهد. بنابراین، می‌توانید حدس بزنید که تأثیر درج تبلیغات در گوگل ادوردز و میزان استفاده از آن چقدر زیاد می‌تواند باشد. اگر کمپین‌های تبلیغاتی به خوبی هدف‌گذاری و بهینه شده باشند می‌توانند تبلیغات متمرکز شما را به مخاطبین هدف نمایش دهند. نرخ بازگشت سرمایه در این روش بسیار بالا خواهد بود.

اکـــانـــت اختصاصی

مشـــاوره تخصصی

پاسخگویی همـیشـــگی

انجام کار فــــوری

قیمت های رقــابتــی

سیستم مزایده گوگل ادوردز چگونه است؟

زمانی که شما تبلیغی را در گوگل ادز ثبت می‌کنید، کلمات کلیدی خود را نیز مشخص می‌کنید تا فقط درصورتی‌که کاربری آن کلمات کلیدی را جست‌وجو کرد آگهی شما به او نمایش داده شود. حال ممکن است یک کلمه کلیدی توسط دو یا چند شرکت مختلف انتخاب شده باشد. در چنین مواقعی، گوگل در فرآیندی به‌صورت مزایده تصمیم‌گیری می‌کند که تبلیغات کدام شرکت را بالاتر نمایش دهد.
روش عملکرد مزایده گوگل به این صورت است که به محض اینکه کاربری آن کلمه کلیدی مشترک را جست‌وجو می‌کند، گوگل کلمه‌ی کلیدی مشترکی که در کمپین تبلیغاتی چند شرکت مورد استفاده قرار گرفته را تشخیص داده و آن شرکت‌ها را وارد مزایده می‌کند. از آنجایی که هر شرکت در زمان ثبت آگهی مبلغ مشخصی را پیشنهاد داده است، گوگل با توجه به امتیاز کلمه کلیدی و مبلغ پیشنهادی سفارش دهنده، تصمیم می‌گیرد که کدام تبلیغ را در چه جایگاهی نمایش دهد.

گوگل ادز

چگونه می‌توان در گوگل تبلیغ کرد

برای درج تبلیغ در گوگل ادز، شما باید با روش کار کردن با سیستم گوگل ادوردز به‌خوبی آشنایی داشته باشید. سپس می‌توانید با استفاده از دانش شخصی خود، تبلیغات در گوگل را انجام دهید. اما کار کردن با گوگل ادوردز و برنامه‌ریزی کمپین تبلیغاتی مؤثر ریزه‌کاری‌های بسیار زیادی داشته و رسیدن به نتیجه‌ی مطلوب مستلزم داشتن تجربه‌ی فراوان و شناخت کامل گوگل ادوردز است. به‌همین دلیل، معمولاً شرکت‌ها مدیریت تبلیغات گوگل خود را به تیم‌های متخصص برونسپاری کرده و فقط بر عملکرد تبلیغات خود و نتایج آن نظارت می‌کنند. با این کار دیگر درگیر پیچیدگی‌های استفاده از این سیستم تبلیغاتی نشده و فقط از سود بسیار زیاد آن بهره‌مند می‌شوند. استفاده از گوگل ادز روشی مطمئن برای دیده شدن محصولات یا خدمات شما توسط مخاطبین هدف است.
دال وب با تیمی متشکل از کارشناسان و متخصصین مجرب و با سال‌ها تجربه در این امر، به شما کمک خواهند کرد تا بتوانید حداکثر بهره‌برداری را از هزینه‌های خود برای تبلیغات در گوگل ادز داشته باشید. کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی به سؤالات شما بوده و می‌توانید مشاوره‌های لازم را از آنها دریافت کنید.

ســـفارش گــوگــل ادز

شما هم جزء مشتریان خوشحال دال وب باشید

mobile-navخدماتmobile-navنمونه کارهاmobile-navتماس با ماmobile-navسفارش